Muratec M2048TE

Muratec, 1994 yılında dünyanın ilk servo tahrikli punch presini piyasaya sundu. O zamandan beri sektör lideri teknolojimiz, gelecek nesillerin ihtiyaçlarını karşılamak için gelişti. İşte ödüllü Motorum serimizin sonuncusu!

Makine Modeli : Muratec M2048TE
Punch kapasitesi : 200 kN
Maks. Malz. Kalınlığı : 6.35 mm
Maks. Sac ölçüsü : 1250 mm x 2500 mm
Punchlama hassasiyeti : ±0.1 mm
İstasyon sayısı : 32

Yeni Ram Tahrik Mekanizması

M2048TE’nin ram tahriki, doğrudan servo motora bağlı eklemli  mekanizmanın bir parçası olan CFRP’yi içermekte ve bu onu daha hafif ve daha sert hale getiriyor. Yeni tahrik mekanizması ve alternatif hareketin değiştirilmesi titreşimi% 65 azaltmakta. Ek olarak, motor ısısının azaltılması, soğutmada enerji tasarrufu sağlar.

Sert Pres gövdesi

Pançlama işleminde %12,5 daha kalın malzeme kullanılarak pres yan gövdesi ve ana malzemede geliştirilmiş sertlik ile arttırılan stabilite.

Enerji Tasarrufu ve Düşük İşletme Maliyeti

Çevre dostu bir eko-makine olan Motorum, servo motor tahrik mekanizması sayesinde sadece delme sırasında ihtiyaç duyduğu enerjiyi kullanır.

Çelik Bilyalı ve Fırça Kombinasyonlu Tabla

Çelik bilyalar, kalın sac metal plakaları desteklemek için etkilidir, palakaları düz tutmak için fırçalar yerleştirilir. Bu kombinasyon tablası, ince ve kalın sac metal levhalar için uygundur.

Çarpma Sensörü

Çarpma sensörleri, malzeme yukarı tarete doğru eğildiğinde çarpışmayı önlemek için makineyi durdurur ve makineye büyük zarar gelmesini önler.