Atlas CNC Makina Ticaret Ltd. Şti. olarak; kuruluşumuzdan bugüne amacımız, en yeni, en gelişmiş üretim tekniklerini ve araçlarını, sanayimizin hizmetine sunmak, bu sayede ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmak olmuştur.

Bu amaçla tüm dünyada, üretim teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip ederek, en gelişmiş teknolojileri üreticilerimizin hizmetine sunmak için sürekli çalışıyoruz.

Temsil ettiğimiz, tamamı alanlarında lider üreticilerimizle birlikte, yüksek kaliteli, uzun ömürlü, yüksek hassasiyete sahip, ekonomik, ekolojik, modern, ve çağdaş üretim tekniklerini ve araçlarını, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Sac işleme makinaları konusunda dünyada sektörün önde gelen üreticilerinin Türkiye mümessiliğini yapmaktadır. Mitsubishi lazer kesim makinalarının katılması ile, müşterilerine sundukları üstün teknoloji ürünü sac metal işleme makinaları ürün yelpazesi tamamlanmış olmaktadır.

Atlas CNC’nin amacı sadece makine satmak değil, aynı zamanda en gelişmiş teknolojileri sağlayarak Türkiye imalat sektörüne de katkıda bulunmaktır.

Değerlerimiz

Satış, satınalma gibi tüm ticari ilişkilerimizde etik kurallar ve yasalar çerçevesinde, adil, karşılıklı yarar sağlama amacına yönelik güvene dayalı iletişimler kurar, verdiğimiz sözü tutarız.

Misyon ve Vizyonumuz

Sektörü takip eden değil, gündem belirleyen tasarım ve uygulamalarla, müşterilerimize ve ülke ekonomisine fayda sağlamak, Uluslararası pazarlarda daha fazla söz sahibi olmak, Proses ve enerji maliyetlerinin düşürülmesini ve üretim artışı sağlamak.

Kalite Politikamız

Atlas CNC’nın kalite politikası “müşteri memnuniyeti” esasına dayanır. Şirketin amacı, uluslararası standartlara, teknik şartlara ve müşterilerin taleplerine uygun ürünler ve projeler sunmaktır.

Distribütörlüklerimiz