Muratec M3048TG

Muratec 3048TG, elektrikli taret punch pressin mucidinin yeni 30 tonluk çözümüdür. Maksimum tonajda stabilite sağlar. Çevre dostu ve güç verimlidir. En yeni makine ve takım teknolojisi ile parça işleme öncesi hazırlıkların süresini azaltır. Çekme, form verme, markalama, çapak alma ve çeşitli otomasyon seçeneklerini destekler. Yeni dokunmatik ekranlı kullanıcı arayüzü operatöre yardımcı olur ve makine verimliliğini arttırır.

Makine Modeli : Muratec M3048TG
Punch kapasitesi : 300 kN
Maks. Malz. Kalınlığı : 6.35 mm
Maks. Sac ölçüsü : 1250 mm x 2500 mm
Punchlama hassasiyeti : ±0.1 mm

2 parçalı tasarım

Muratec’in orijinal “C” gövdesi, iskeleti ve tabla tabanını ayırmak için tasarlanmıştır. Maksimum tonajda bile, titreşimler daha yüksek hassasiyet ve yüksek kalitede parçalar sunan masaya aktarılmaz.

Geniş Tabla tabanı ve Y Ekseni vidalı milleri

Geniş iskelet yapısı, 2,5 m X ekseni stroklu tablayı destekler. İkiz Y ekseni vidalı milleri senkronize servo motorlarla kontrol edilir. Her ikisi de, yüksek hızlı hareketler sırasında stabilite ve pançlama hassasiyetinde iyileştirmeler sağlamak için tasarlanmıştır.

Sıralı Punch Tahrik Tasarımı

Muratec’in sürekli geliştirme hedefi tarafından yönetilen, ram servo motoru, press iskeleti ile paralel şekilde tasarlanmıştır. Bu, daha az stres, daha fazla sertlik üreten, delik kalitesini ve takım ömrünü artıran kompakt bir pres çerçevesini sağlar.

Pozitif Şerit Takımlama Kanıtlanmış Wiedemann Tasarımıdır

Tokmak ve zımba tutucusu arasında mekanik bir bağlantı kullanmak, tüm delme hareketi sırasında pozitif bir itme ve çekme hareketi sağlar. Tasarım, yüksek mukavemeti, hassasiyeti ve takım kolaylığı ile sahada kanıtlanmıştır. Sektördeki en ekonomik takım çözümünü sunar. Ayrıca, hassas üretim ve daha uzun takım ömrü sağlayan çelik sıyırıcılı yüksek uç güdümlü takımlar da mevcuttur.